Dárkové poukazy

Vyrazte s dětmi do skvěle hodnoceného motokárového centra Metropole Teplice a užijet si tu na pořádně rychlých motokárách, které proženete na indoor trati o délce 620 m – je tu spoustu zatáček, nadjezdů, technických částí, rovinek, kde to pořádně rozpálíte a vyženete tak adrenalin ve vašich žilách na maximum.

Přijďte si zahrát bowling do Metropole Teplice! Užijete si tu 10 x 1 hodinu plné vykutálené zábavy a soutěžení. Nabízíme Vám 12 zbrusu nových bowlingových drah vysoké kvality s atraktivním designem. Moderní bowlingové zařízení americké značky „QUBICA AMF“ se stavěčem XLi EDGE představuje v oblasti technologie bowlingu a dokonalosti provedení světovou špičku v oboru. Pro nejmenší hráče máme dráhy vybaveny mantinely, které jim zaručí 100% úspěšnost hodu. v příjemné atmosféře, ve které se budete cítit dobře, ať už přijdete s přáteli nebo rodinou – nabídka platí až pro 6 hráčů.

Po zakoupení, Vám přijde voucher na e-mailovou adresu, kterou vyplníte ve formuláři níže. Platnost voucheru je 6 měsíců od data zakoupení.Po zakoupení, Vám přijde voucher na e-mailovou adresu kterou vyplníte ve formuláři níže. Platnost voucheru je 6 měsíců od data zakoupení.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.